Świetny pomysł na prezent

Wiele osób często nie ma pomysłu na prezent dla bliskich. Efektowna biżuteria lub perfumy kompletnie nie wchodzą w grę, gdy nie zna się gustu drugiej strony. Wówczas fachowcy od prezentów polecają, by sięgnąć na bardzo modny obecnie dodatek do wnętrz, czyli na plakaty vintage. Świetny, klimatyczny plakat ozdobiony dodatkowo w gustowną ramę może okazać się hitem.

Plakaty vintage – ile kosztują?

Co ciekawe, za taki prezent nie wyda się wcale dużo. Plakaty w starym stylu można często znaleźć na przeróżnych targach staroci oraz w sklepach z antykami i to nawet za kilka złotych za sztukę. Wówczas warto je oprawić w bardzo gustowną i pasującą do plakatu ramę. Taki podarunek na pewno będzie wyjątkowy i na długo zapamiętany, przez osobę, która go otrzyma.

Gdzie można powiesić taki plakat?

Tak naprawdę ilość miejsc jest nieograniczona. Plakaty vintage świetnie sprawdzają się w salonach, w sypialniach, na korytarzach, w kuchniach, a nawet w pokojach dziecięcych. Warto z nich stworzyć ciekawą kompozycję niż tylko zawiesić jeden plakat na ścianie. Bardzo popularne obecnie jest łączenie różnych wzorów, rozmiarów oraz nawet rozmaitych kolorów ramek ze sobą, co w efekcie tworzy naprawdę ciekawe i niespotykane połączenie.

Czy motyw ma znaczenie?

Plakaty vintage tak naprawdę mogą przedstawiać wszystko. Od zwierząt, po piękne i efektowne kwiaty, ludzi, miejsca oraz prozaiczne rzeczy. Wiele osób fascynuje się starymi filmami, dlatego też pojedyncze kadry na plakatach z kultowych, starych filmów również się sprawdzają w takiej wersji.