Oświetlenie przedpokoju.

Nasze lampy do przedpokoju zapewniają nie tylko harmonijny wygląd, ale też mają idealne promienie światła. Dzięki czemu mogą bez problemu oświetlić większe pomieszczenie. I właśnie w ten sposób efekty świetlne możemy dostosować do lokalnych warunków. Lampy do przedpokoju, które są w naszej ofercie służą w jadalniach, pokojach gościnnych. Mają charakter ponadczasowy i uosabiają współczesność. Ich krągłości tworzą ciekawe układy.

Lampy, które ożywiają wrażenia.

Plafony, które mamy w swojej ofercie są wykonane z tkanin sztucznych i są odporne na działania promieni ultrafioletowych. Oświetlenie przedpokoju nie zostawiamy w ciemności. To właśnie głównie w mieszkaniach w bloku jest to miejsce skromne i nie doświetlone. Dzięki naszym lampom można to zmienić. Mają przecież one charakter. Nadają się one do łazienki, czy kuchni.

Dla kogo te oświetlenie?

Z technicznego punktu widzenia, oferta naszych lamp jest nie tylko skierowana do osób, które tworzą wnętrza ale też do inwestorów. To właśnie oni są odpowiedzialni za rodzaj oświetlenia. Stylowa lampa do przedpokoju, czy elegancki kinkiet. Takie pytania zadają sobie projektanci wnętrz.

oświetlenie przedpokoju

Gdzie można je dostać?

Wszystkie lampy są wykonywane ręcznie w naszym zakładzie i są składane przed wysłaniem ze sklepu internetowego. Adres sklepu to macodesign.eu. Warto wejść do niego bo są w nim przedstawione nowe trendy, promocje i wyprzedaże. Na stronie internetowej są zwizualizowane wszystkie wymiary abażurów, lamp i kinkietów.

Dane techniczne lamp i nie tylko.

Każda z Naszych lamp jest przystosowana do napięcia 230 V. Można w niej zainstalować żarówkę LED, co daje pełniejszy promień światła. Wszystkie Nasze nadruki występujące na plafonach są wykonane na wysokiej jakości tworzywach sztucznych, a następnie lakierowane.  Materiał, z którego są wykonane to nie tylko tkanina ale też rattan czy sznurek.