Nowoczesne obrazy na płótnie, które odmienią wygląd Twojego mieszkania

Tysiące wzorów do wyboru, doskonała jakość grafiki, trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne – drukowany obraz na płótnie to obecnie jedna z bardzo popularnych dekoracji ścian.

Nowoczesny obraz na płótnie – nie tylko abstrakcja


Drukowane obrazy na płótnie to specjalny rodzaj dekoracji ściennych drukowanych na drukarkach cyfrowych z użyciem specjalnych farb i płótna malarskiego typu canvas. Najczęściej obrazy te umieszczane są na krosnach malarskich – dają wtedy przestrzenny efekt, ale również można oprawiać je w ramy.

Nowoczesne obrazy drukowane to stylowy dodatek do salonów, sypialni oraz innych wnętrz urządzonych zgodnie ze współczesnymi trendami. Mogą one wówczas uzupełnić gołe ściany i nadać im oryginalny wygląd.

Do dyspozycji jest mnóstwo wzorów obrazów na płótnie w sklepie Galeria Plakatu, które sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, na przykład są to:

– obrazy abstrakcyjne
– obrazy z miastami
– obrazy z kwiatami
– obrazy z motywami 3D
– obrazy z wzorami geometrycznymi

Jak wybrać najlepszy nowoczesny obraz drukowany na płótnie?


Aby obraz na płótnie mógł stać się designerską ozdobą nowoczesnego wnętrza, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii przy jego zakupie.

Przede wszystkim warto dobrać go pod kątem rozmiaru i orientacji do miejsca, w którym ma się znaleźć. Ciekawym pomysłem zamiast jednego obrazu będzie też tryptyk – dzieło składające się z trzech części.

Bardzo ważne jest również dopasowanie wzoru i kolorystyki obrazu do aranżacji wnętrza, aby stworzyć stylowe połączenie. Wtedy wnętrze uzyska oryginalny, modny wygląd.