Narożniki rozkładane – modny wybór do pokoju nastolatka

Narożnik może być bardzo dobrym zakupem nie tylko do salonu, ale również do pokoju nastolatka. Dobre narożniki rozkładane mogą zapewnić komfortowy wypoczynek!

Modne narożniki do pokoju nastolatka

Zwykłe łóżko często przestaje pasować do pokoju nastolatka. Wtedy dobrym wyborem może być rogówka, która na funkcję rozkładania. Taki mebel może świetnie sprawdzić się podczas oglądania telewizji, grania na konsoli czy przyjmowania gości.

Wśród najmodniejszych modeli preferowanych przez chłopaków znajdują się narożniki w stylu nowoczesnym, głównie te minimalistyczne – o bardzo prostych, oszczędnych liniach. Dziewczyny z kolei częściej wybierają meble w stylu skandynawskim, glamour. Wśród popularnych kolorów króluje uniwersalna szarość.

W sklepach można znaleźć różne narożniki nowoczesne rozkładane, które świetnie nadają się do pokoju nastolatka. Aby jednak taki mebel mógł dobrze zastąpić łóżko, warto zwrócić uwagę na jego budowę i zastosowane materiały.

Narożnik z funkcją rozkładania – co wybrać?

Wygodny narożnik rozkładany może nie tylko służyć jako mebel wypoczynkowy, ale również jako łóżko. W sklepach dostępne są zarówno tanie narożniki rozkładane za około tysiąc złotych, jak też takie, których cena jest wielokrotnie wyższa. Co kupić, aby ten mebel mógł spełnić wszystkie wymagania nastolatka?

Najważniejsze cechy dobrych narożników:

  • Zastosowanie wysokiej jakości sprężyn i pianek w siedziskach.
  • Łatwy w obsłudze system rozkładania.
  • Pojemne skrzynie na pościel.
  • Przyjemny w dotyku materiał obiciowy.

Za dobrą rogówkę spełniającą te właśnie wymagania wcale nie trzeba płacić dużo. Dodatkowo, można kupić ją również w sklepach internetowych – to właśnie tam na kupujących czeka najszerszy wybór nowoczesnych mebli wypoczynkowych doskonałych także do pokoju nastolatka – chłopaka lub dziewczyny.

Więcej: BIRD meble