Modne i stylowe panele tapicerowane do każdego wnętrza

Oryginalne panele tapicerowane oferują bardzo szeroką swobodę aranżacji, dlatego też tak wielu projektantów wnętrz korzysta z ich olbrzymiego potencjału. Do wyboru jest bardzo wiele gotowych paneli. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby postawić na panele tapicerowane ścienne na indywidualne zamówienie. Wybrać można nie tylko rozmiar i kształt, ale również kolor, fakturę i użyte materiały.

Jakie panele są obecnie w modzie?

Dostępne na półkach sklepowych panele tapicerowane ścienne należy umiejętnie dopasować do wystroju danego wnętrza. W pomieszczeniach urządzonych w stylu glamour najlepiej sprawdzą się oczywiście królewskie rozwiązania. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że warto wybrać eleganckie zagłówki pikowane ze złotymi nićmi i pięknymi dekoracjami. W eleganckiej sypialni dominują jasne kolory ścian, czy też drewniane zabudowy. W tym konkretnym przypadku idealnie sprawdzą się panele ścienne o barwie szmaragdowej. W nowoczesnych wnętrzach najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest postawienie na dość mocne akcenty. W ostatnim czasie jest duży boom na wielokolorowe romby i geometryczne kształty. Od kilku lat bardzo modne są także panele eko, które wykonane są z naturalnych materiałów. Ciekawe modele można znaleźć na stronie Golddoor.pl.

panele tapicerowane

Jakie panele dla dzieci?

Nowoczesne panele tapicerowane ścienne doskonale sprawdzą się także w pokoju dziecięcym. Kluczem do sukcesu jest tak naprawdę to, aby postawić na aranżację bezpiecznej ściany, dlatego też najlepiej wybrać dość miękkie i miłe w dotyku materiały. Ciekawą propozycją są kreatywne panele na rzepy, które pobudzają wyobraźnię małego dziecka. Jeżeli istnieje taka możliwość, to warto wybierać tapicerowane panele z dzieckiem, dzięki czemu zdecydowanie bardziej będzie do nich przekonane. Osoby, które czują się na siłach, mogą oczywiście samodzielnie zrobić piękne panele tapicerowane dla dzieci w każdym przedziale wiekowym.