Obrazy drukowane na płótnie

Bez wątpienia tradycyjny obraz to doskonały sposób, aby domowa przestrzeń nabrała wyjątkowego charakteru. Szczególnie, gdy wybrany zostanie obraz, na który naniesiona została fotografia! Jak to możliwe oraz jakie daje to możliwości? Odpowiedzi poniżej!

Stylowe obrazy na płótnie

Obrazy drukowane na płótnie zyskują w Polsce na popularności. Jest to związane przede wszystkim z możliwością ich maksymalnej personalizacji. Nie istnieją żadne ograniczenia pod względem rodzaju nanoszonej na obraz fotografii, czy też grafiki. W praktyce oznacza to, że obraz może prezentować dokładnie to, czego oczekuje klient.

Dzięki temu rozwiązaniu uzyskuje się możliwości wyjątkowego przyozdobienia wnętrza mieszkania i nadania mu unikatowego charakteru. Warto podkreślić, że obrazy drukowane na płótnie swoją stylistyką w żaden sposób nie ustępują tradycyjnym obrazom. W tym przypadku fotografie nanoszone są na płótno o gramaturze 240 g, dzięki czemu obraz w żaden sposób nie traci na swojej autentyczności.

Obraz dostosowany do potrzeb

Warto zwrócić uwagę, że punkty druku zaoferować mogą obrazy w bardzo różnych formatach. Dzięki takiej możliwości znacząco rośnie szansa na dobranie idealnego obrazu do mieszkania. W sprzedaży odnaleźć można formaty wahające się od 20 x 20 do nawet 100 x 140 cm. Należy pamiętać, że uzyskanie większych rozmiarów jest raczej niemożliwe ze względu na ograniczenia samych maszyn, wykorzystywanych do nanoszenia na płótno fotografii, czy też grafiki. Może się jednak zdarzyć, że niektórzy producenci będą oferować większe formaty.