Ile kosztuj zegar w stylu glamour?

Zegar glamour zawładnął sercami wielu klientów, którzy chętnie ten model umieszczają w swoich mieszkaniach, domach, biurach oraz kancelariach. Wielu z nich nie wyobraża sobie nie mieć efektownego zegarka, który stanowi jednocześnie tak elegancką ozdobę w pomieszczeniu. Ile więc kosztują najpopularniejsze modele?

Zegar glamour na każdą kieszeń


W sklepach internetowych z dodatkami do wnętrz, jak i w dobrze znanych sklepach meblowych, coraz częściej można natrafić na zegar w stylu glamour. Producenci takich zegarów, chcąc wyjść klientom naprzeciw, prześcigają się w tworzeniu różnorodnych modeli, które zachwycają niespotykani kształtami oraz bardzo bogatymi dodatkami. Najczęściej klienci decydują się na zegary okrągłe lub owalne, które dookoła zdobione są cyrkoniami lub innymi błyszczącymi elementami.

Dobre funkcje to podstawa


Wiele osób trafnie zauważa, iż taki zegar niej jest tylko ozdobą we wnętrzu. Mnóstwo modeli zostało bowiem wyposażonych w sporo przydatnych funkcji, z których chętnie korzystają ich użytkownicy. Do takich zalicza się między innymi: zasilanie słoneczne, wodoszczelność czy odbiornik sygnału radiowego.

Ile kosztuje zegar w stylu glamour?


W zależności od marki, wielkości, posiadanych funkcji oraz tego, z czego został dany model wykonany – zegar glamour kosztuje od około 150 zł do nawet 3000 zł. Najlepiej jest kupić odpowiedni model bezpośrednio u producenta, który specjalizuje się w tworzeniu tego typu zegarów. W wielu miejscach można także zamówić zegar na indywidualne życzenie klienta.