Dywan jak marmur do twojego salonu

W urządzaniu wnętrz nie ma nic równie ważnego jak dodatki. To właśnie detale mogą odmienić oblicze każdego pomieszczenia, a szybka ich wymiana sprawia wrażenie kompletnej metamorfozy. Jednym z takich elementów, który będzie definiował charakter przede wszystkim salonu jest dywan. To jeden z większych akcentów, dlatego warto dostosować do go stylu w jakim chce się widzieć dane wnętrze. Sprawdźmy, co króluje dziś na salonowych podłogach.

Nowe wydanie marmuru

Chłodne eleganckie salony, utrzymane w klasycznej kolorystyce, takiej jak biel, czerń i szarości, potrzebują dywanu, który nie zaburzy, istniejącej w nich harmonii.

W takim przypadku doskonałym wyborem będzie dywan marmur. Imitacja tego kamienia to subtelny wzór, który jest alternatywą dla podłogi w całości wykonanej z tego surowca. Prezentuje się z niezwykłą klasą, więc nie ustępuje eleganckiemu wyrazowi wnętrza.

Dywan jak marmur ze względu na wartość kamienia będzie kojarzył się z luksusem, dlatego wielbiciele stylu glamour powinni wziąć pod uwagę taki dodatek. Kryształowe elementy, np. żyrandole w połączeniu z tego typu dywanem dadzą niemal pałacowy efekt. Ale dywany marmury sprawdzą się także w przytulniejszych salonach.

Przełamią ciepły kolor dębowych mebli, rozjaśniając pomieszczenie. Gdy do całej aranżacji, doda się jeszcze kilka zielonych roślin, wychodzi pogodne, jasne wnętrze, w którym chce się spędzać wiele godzin. Obserwując obecne trendy i zainteresowanie klientów, dywany jak marmur można określić hitem ostatnich lat. Ich popularność nie jest przypadkowa, ponieważ pasują one do różnorodnych stylów, a w każdym z nich dają zupełnie inny efekt. Są delikatne, a więc pełnią rolę uzupełnienia, nie „krzycząc” od samego wejścia.

Eleganckie rozwiązanie, kojarzące się z luksusem to coś, czego trzeba spróbować. W końcu każdy salon zasługuje na piękny dywan.

Dywan marmur do nabycia na stronie https://sklepeureka.pl/dywany/marmurowe