Zalety wolnostojących zlewów

Ostatnimi czasy popularność ceramicznych umywalek wolnostojących zwanych również zlewami stojącymi przez wielu klientów rośnie w niesamowitym tempie. Umywalka wolnostojąca jest niewątpliwie unikalnym wyborem bez względu na styl danej łazienki. Umywalka stojaca składa się najczęściej z dwóch podstawowych części. Z nóg, które podtrzymują całą konstrukcję i zapewniają stabilizację oraz cokołu otaczającego umywalkę. Zlew wolnostojący najczęściej jest połączony ze ścianą, która będzie znajdowała się za całą konstrukcją. W przeciwieństwie do innego rodzaju umywalek, w przypadku wolnostojących konstrukcji, rury odpływowe będą musiały wchodzić do zlewu ze ściany, zamiast od podłogi, tak jak to ma miejscu w przypadku standardowych umywalek łazienkowych, jak i kuchennych wersji.

Popraw wygląd swojego otoczenia w domu

Jednym z najlepszych aspektów umywalki wolnostojącej jest to, że poprawia wygląd twoich podłóg. Cokół zajmuje niewielką powierzchnię, a Twoje podłogi będą się bardziej wyróżniać, niż ze zwykłą umywalką w łazience. Dzięki wielu opcjom kolorystycznym możesz wybrać kolor, który sprawi, że podłogi będą przyciągały wzrok, zamiast wtapiać się w zlew. Kolor większości umywalek jest dopasowany do podłogi i ścian, a nie wyróżnia się i wygląda inaczej jak umywalka stojąca.

Zaoszczędź więcej miejsca w łazience

Największą zaletą umywalek wolnostojących w porównaniu ze standardowymi umywalkami jest to, że pozwalają zaoszczędzić miejsce. Podstawa cokołu jest znacznie mniejsza niż szafki w umywalce w łazience. Wolnostojące zlewozmywaki są idealne do mniejszych łazienek. Dzięki zaoszczędzonej przestrzeni z umywalkami na cokole możesz wybrać większe szafy w swojej łazience. Nie jesteś ograniczony wielkością standardowej umywalki w łazience. Wolnostojące umywalki nadają łazience przestronny wygląd, którego nie można uzyskać dzięki nieporęcznym umywalkom.

www lazienka-rea.com.pl