Styl boho w mieszkaniu

Znalezienie odpowiedniej dekoracji do danego pomieszczenia, może okazać się nie lada wyzwaniem. Mając do wyboru setki kolorów i wzorów, a także występujących motywów, nie łatwo będzie znaleźć taki, który bezie pasował do wnętrza najlepiej. Odpowiednio dobrane obrazy w stylu boho mogą sprawdzić się w każdym pomieszczeniu w domu.

Styl boho pokochają z pewnością osoby, które cenią sobie wolność i nonkonformizm. Tego rodzaju wnętrza, wykorzystujące styl boho pozwalają na wyrażenie własnej artystycznej ekspresji i przedstawienie swojej indywidualności, stąd też łączą również różne motywy i nurty, dając przy tym charakterny i jednocześnie niepowtarzalny wyraz nawet z pozoru nudnym wnętrzom.

Obrazy w stylu boho bardzo często przedstawiają ciepłe barwy, które kontrastują z odcieniami turkusu, bądź różu. Dla wielu miłośników roślin domowa dżungla jest nie lada gratką, a styl boho pozwala to podkreślić i daje możliwość zaprezentowania całej swojej kolekcji zielonych przyjaciół, bez żadnych ograniczeń.

Dywaniki, frędzle, koraliki i kolorowe zasłony, oraz koce, to tylko jedne z niewielu elementów, które mogą być kojarzone ze stylem boho. We wnętrzach urządzonych w stylu boho znaleźć można mnóstwo orientalnych i etnicznych inspiracji, które nierzadko nawiązują również do motywów afrykańskich. Doskonale w takich wnętrzach sprawdzają się także obrazy w stylu poho i zawieszone lub podwieszone na suficie hamaki oraz plecione huśtawki, nie zapominając o vintage akcesoriach, które są w tym wszystkim bardzo mile widziane.

Obrazy w stylu boho dostępne na Arttor.pl.